YÖNETİM

OĞUZ KÖSEBAY

Genel Müdür

Oğuz Kösebay, profesyonel kariyerine 1996 yılında Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş.’de proje mühendisi olarak başladı. 2000 yılında Tekfen Emlak Geliştirme Grubu’nun kuruluşu ile birlikte grubun çeşitli projelerinde görev aldı. 2006 – 2011 yılları arasında Tekfen Emlak Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ve Tekfen OZ Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’de iş geliştirme, tasarım ve inşaat yönetimi bölümlerinde yöneticilik yaptı.

 

Eylül’2011 de Omurga Yapı Yatırımları A.Ş.’ye katıldı.

 

Özel Dost Lisesi’nden mezun olduktan sonra İTÜ İnşaat Mühendisliği Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nü tamamladı.

İLHAMİ AKKUM

Emlak Yatırımları Direktörü

İlhami Akkum kariyerine 1984 yılında Suudi Arabistan’da inşaat taahhüt sektöründe başladı. Pegel Arabia, Topsit A.Ş./Nejat Sönmez Taahhüt Firmasında, Kumagai Gumi bünyesinde Çırağan Sarayı Projesinde, Acer Mühendislik ve Müşavirlik şirketinin Glaxo Gebze ve Hızlı Tramvay Projelerinde çalıştı. Gayrimenkul kariyerine Koray Yapının Casaba Projesiyle başladı.
Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Finans Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığında Müdür, Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür olarak çalıştı. TAIB Yatırım Bankasında Gayrimenkul Yatırımlarından sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 2016 yılı Eylül ayında OMURGA’ya Emlak Yatırımları Direktörü olarak katıldı.
Boğaziçi Üniversitesinden Lisans, İTÜ’den Yüksek Lisans derecelerine sahip olan İnşaat Y. Mühendisi İlhami Akkum İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programı kısmi zamanlı Öğretim Görevlisidir. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Üyesi ve Project Management Institute Proje Yönetimi Profesyoneli olup muhtelif sektörel toplantılarda moderatör ve panelistlik yapmaktadır.

    

TAMAR DEMİR YAZGÜL

Proje Geliştirme ve Pazarlama

Tamar Demir Yazgül, 2004 yılında Oda Tasarım Ltd. Şirketinde proje tasarım mimarı olarak kariyerine başladı. Konsept geliştirmeden uygulama aşamasına kadar çeşitli proje tasarımları ve çizimleri gerçekleştirdi. 2007 yılında Tekfen Emlak Geliştirme Yatırım ve Ticaret A.Ş. ‘ye Tasarım Ofis Mimarı olarak katıldı. 2013 yılına kadar birçok projenin geliştirme, tasarım, uygulama ve pazarlama aşamalarında çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

 

Mart 2013’te Proje Geliştirme ve Pazarlama sorumlusu olarak Omurga Yapı Yatırımları A.Ş.’ye katıldı.

 

SahakyanNunyanErmeni Lisesi’nden mezun olduktan sonra İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi’ni tamamladı. Yüksek Lisansını İ.T.Ü Proje ve Yapım Yönetimi bölümünde yaptı.

ALIN TAŞÇI

Destek Hizmetleri Birimi

Alin Taşçı, 2000 yılında Dak Dış Ticaret Şirketi’nde (Vit’net Kuru Temizleme Sistemleri) mağaza sorumlusu olarak kariyerine başladı. Mağazada gerçekleşen tüm uygulama sürecinin takibi ile yönetim ve organizasyon konularında sorumluluk aldı. 2004 yılında Sa-Ma Kuyumculuk bünyesinde finans departmanında çalıştı. Finans akışının düzenlenmesi, krediler, şirket muhasebesinin takibi gibi çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

2014 yılında Omurga Yapı Yatırımları'na katıldı. 2015 yılı itibariyle de Omurga Gayrimenkul Portföy Yönetimi’nin Destek Hizmetleri Birimi'ne getirildi.

Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi’nden mezun olduktan sonra Y.T.Ü. Fen-Edebiyat Fakültesi İstatistik bölümünü tamamladı. 2004 yılında Anadolu Üniversite İşletme Bölümü, 2010 yılında da aynı üniversiteden Dış Ticaret bölümü lisanslarını aldı.

btn
x
Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul